ŻYCZENIA NOWOROCZNE I NA CAŁY KOLEJNY ROK

SAMYCH, BAJECZNYCH  PRZEŻYĆ W  SYLWESTROWĄ NOC, SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ. NIECH TEN NOWY 2018 ROK ZACZNIE SIĘ WESOŁO I TRWA TAK DO PRZEJŚCIA W KOLEJNY. ZDROWIA, SUKCESÓW W ŻYCIU RODZINNYM I ZAWODOWYM, ŻADNYCH POWODÓW DO ZMARTWIEŃ, TYLKO RÓŻNEGO RODZAJU ,, PREZENTÓW” OD BOGA, LOSU, FORTUNY, RODZINY. NIECH SIĘ RODZĄ DZIECI, WNUKI I PRAWNUKI, BO ONE POZWALAJĄ NAM PATRZEĆ Z OPTYMIZMEM W PRZYSZŁOŚĆ.

SERDECZNIE ŻYCZĘ TEGO WSZYSTKIEGO: ELŻBIETA:)

48 Komentarze

 1. Elu, ostatnio życzę sobie głównie spokoju i zdrowia, ale tak pięknie składasz życzenia, że przyjmuję w całej rozciągłości i z wzajemnością :-)
  Ściskam mocno:-)

 2. Elu- życzenia super dlatego je odwzajemniam. Oby nie były to li tylko pobożne życzenia, gdyż obawiam się, że z dniem 31 stycznia nasze blogi znikną. Zanim to się stanie; pozostawię tu po sobie życzliwość, byś mnie taką zapamiętała; zdrowia i błogosławieństwa Bożego, nie tylko na Nowy Rok, ale na każdą chwilę życia. Szczęśliwego 2018 roku;
  pozdrawiam Basia

  • Basiu serdecznie dziękuję za życzenia. Raz jeszcze życzę zdrowia i samych radosnych dni w 2018 roku.
   Myślę, że podobnie jak my wszyscy, przeniesiesz Basiu swojego bloga w nowe miejsce i będziesz pisać dalej. Też czekam aż moja córka ,,mnie przeniesie”. Nie umiałabym już żyć bez Was, moich Gości, Czytelników i Komentatorów.
   Pozdrawiam serdecznie:)

 3. Elu piękne są Twoje życzenia, a ja też chciałam Ci życzyć na ten Nowy 2018 Rok:
  Marzeń, o które warto walczyć,
  Radości, którymi warto się dzielić,
  Przyjaciół, z którymi warto być,
  Nadziei bez której nie da się żyć.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,
  oby nie był gorszy od minionego, tylko zdecydowanie lepszy :)

  • Jesteś Wielka Gabuniu. Domyślam się, że wiersz zamieszczony w komentarzu jest Twojego autorstwa. Nikt inny nie potrafiłby tak pięknie przekazać życzeń. Przyjmuję je w całej rozciągłości, a słów , którymi wyraziłaś życzenia noworoczne nauczę się na pamięć. Przyłączam się do Twojej myśl, oby rok 2018 nie był gorszy niż poprzedni. Może być tylko lepiej, wierzmy w to. Raz jeszcze Gabuniu życzę zdrowia i samych radosnych chwil w rozpoczętym roku.
   Pozdrawiam serdecznie Gabuniu:)

   • Niestety Elu muszę Ci się przyznać, że akurat te życzenia nie wymyśliłam sama, ale mi się spodobały, więc pozwoliłam sobie tutaj je zamieścić i są jak najbardziej szczere :)

    Pozdrawiam Cię serdecznie Elu

    • Nie szkodzi Gabuniu, i tak odzwierciedlają właśnie Twoją duszę, więc pasują do Twojego sposobu myślenia.. Są wyjątkowo piękne, a przekazane przez Ciebie nabierają dodatkowej barwy i znaczenia. Dziękuję raz jeszcze.
     Pozdrawiam ciepło:)

  • Dziękuję Romanie za życzenia. Raz jeszcze życzę Tobie i bliskim pomyślności i szczęścia w 2018 roku.
   Dziękuję Romanie za podanie swojego nowego adresu. Na pewno będę Cię odwiedzać, bo piszesz cudowne wiersze.
   Pozdrawiam serdecznie Romanie:)

 4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech będzie lepiej niż w poprzednim, bo latka nam lecą i coraz bardziej zmęczenie materiału daje znać o sobie. W końcu „coś być musi za zakrętem”!!! :)

  • Dziękuję bardzo za życzenia. Poprzedni rok nie był zły, liczę w skryciu, że ten będzie równie dobry. Tak wiele się dzieje w mojej rodzinie dobrych rzeczy, myślę, że w tym roku dynamika wydarzeń nie zwolni tempa.
   Cóż czas nie stoi w miejscu, mówi się, że dzieci rosną, my dorośli stoimy w miejscu i nie zmieniamy się. Wszyscy wiemy, że to nieprawda. Jednak dopóki nasze intelekty funkcjonują na poziomie, dolegliwości fizyczne nie mają większego znaczenia. Co myślisz o mojej prywatnej ,,filozofii” na temat przemijania?
   Pozdrawiam serdecznie Kneziu:)

 5. – witaj Elu .. dziękuję pięknie za życzenia,które sercem odwzajemniam :)
  pozdrawiam ciepluteńko i takie małe co nie co, napisane dziś o poranku, lekko z przymrużeniem oka, zostawiam…

  I po balu

  Już po balu pani Alu
  czas posprzątać co zostało.

  Powymiatać z kątów złości,
  niech nie robią już przykrości.
  Pozamykać dawne sprawy
  niech nie budzą już obawy.

  Wrzucić wszystko w jeden worek,
  w kosmos wysłać już we wtorek.
  Bo od wtorku jak już wiecie,
  praca rusza na tym świecie

  Pozostawić swe marzenia,
  te o zdrowiu, do spełnienia.
  No i jeszcze te o kasie
  bo bez kasy żyć nie da się

  A i jeszcze mi się tli,
  by spełniły się me sny,
  mały domek, ogród róż,
  no i w raju jestem już

  Pani Alu, już po balu
  czas zapomnieć co bolało….

  … co do Edwarda, troszeczkę kontakt nam się urwał, to chyba z mojego ciągłego braku czasu, zajrzy czasem do mnie na fb… pozostawi komentarz, może nie tak długi jak na blogu, ale zawsze wartościowy i tyle… pozdrawiam ciepluteńko…

  • Dziękuję Alinko z całego serca. Nawet nie wiesz jak wielką przyjemność zrobiłaś mi swoimi odwiedzinami. Dziękuję za zostawiony wiersz. Pewnie oddałaś się bez reszty twórczości poetyckiej? Gratuluję sukcesów na tym polu. Dumna jestem z tego, że Cię poznałam.
   Przekaż Alinko, proszę najserdeczniejsze życzenia noworoczne Edwardowi. Nie mogę zapomnieć jego wpisów u Ciebie i u mnie. To bardzo cenna pamiątka. Dobrze, że ją mam.

   Raz jeszcze pozdrawiam i życzę samych radości w rozpoczynającym się roku Elżbieta

  • Miło mi Mańko, że jesteś u mnie. Dziękuję za życzenia. tobie raz jeszcze życzę samych pięknych chwil w rozpoczynającym się roku.
   Pozdrawiam serdecznie Mańko:)

  • Dziękuję. Tobie Doroto życzę szczęścia w rozpoczynającym się Roku. Zdrowia, sukcesów i samych dobrze życzących Tobie ludzi u boku.
   Pozdrawiam Doroto serdecznie:)

 6. Pięknie ujmujesz życzenia nadając im swój ryt.
  To teraz rzadkie. Ludzie posługują się memami, filmikami, jednym słowem „gotowcami”.
  Życzę powodzenia w nowym roku i spełnienia się oczekiwać rodzinnych, biznesowych i tych najważniejszych bo osobistych.
  Przenoście bloga i rychło dołączaj do chmary blogowiczów wzbogacając tak formę jak i treść przekazu
  Powodzenia

  • Dziękuję Tatulu. Raz jeszcze odwzajemniam życzenia. Ostatnio, to że jestem zdrowa, nie wypełnia całej radości egzystencji. Coraz częściej myślę, pragnę, marzę by zostać teściową, a potem babcią, ciepłą i dobrą. Mam tyle miłości, którą chcę obdarować nowego, maleńkiego członka rodziny.
   Pozdrawiam serdecznie:)

 7. –Elu, to jeszcze raz ja, tym razem z nowego (swojego) bloga… proszę zajrzyj do mnie, Rogatywilk zostawił dla Ciebie wiadomość…
  - pozdrawiam :)

 8. Elżbieto, zadbaj o przeniesienie bloga w nowe miejsce gdyż połowa czasu przeznaczonego na to zadanie już minęła. Koniec stycznia blisko. Po przeniesieniu podaj koniecznie swój nowy adres. Powodzenia

  • Dziękuję za troskę Drogi Tatulu. Córka właśnie mnie teleportowała i całe archiwum jest już pod nowym adresem. Została tylko ,,kosmetyka”. Z przyjemnością podam nowy adres kiedy wszystko będzie gotowe.
   Pozdrawiam serdecznie Tatulu:)

  • Dziękuję za pamięć Dobrycoachu. Blog, jego archiwum, córka już przeniosła. W miarę wolnego czasu pracuje nad wyglądem strony. Oczywiście, podam nowy adres kiedy będzie wszystko gotowe. Niestety sama nie umiem sobie poradzić z ta sytuacją, zdana jestem na pomoc mojego dziecka.
   Pozdrawiam serdecznie Dobrycoachu:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.