PROSZĘ PRZYJĄĆ ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych składam, Szanownym Czytelnikom i Komentatorom mojego bloga, najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni w roku będą przepełnione wiarą, optymizmem i radosnym, wiosennym nastrojem. Życzę by spotkania w gronie Rodziny i Przyjaciół zostały w Waszej pamięci jako czas dobroci i miłości wzajemnej. Zapomnijmy o troskach i goryczy dnia codziennego. Cieszmy się  wspólnym świętowaniem.

Elżbieta

30 Komentarze

 1. Elu, z całego serca życzę, by spełniły się wszystkie marzenia, by radość i spokój zagościł w domu Twoim i Twoich najbliższych.
  Zasyłam serdeczności

 2. Dziękujemy rodzinnie za życzenia, a sami przesyłamy serdeczne uściski z życzeniami spokojnych, zdrowych, rodzinnych świąt

 3. Elu> Wielkanoc to czas pojednania, zgody i miłości, co wyraża się między innymi poprzez wzajemną życzliwość;
  życzę Tobie i Twym bliskim zdrowych i błogosławionych Świąt.

 4. Dziękuję Elu za pamięć, za piękne życzenia, za całokształt. Życzę Ci w te Święta zewsząd dobroci, serdecznych uśmiechów i miłości. Alleluja! Niech się Wam święci!

 5. Niech te święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce spokojem i radością. Życzę chwili refleksji i chwil radości spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole.
  Pozdrawiam :)

 6. Cieszymy się i nie mamy zamiaru zaprzestać z zakończeniem świątecznego poniedziałku.
  Radość ma trwać do następnych świąt… ALLELUJA… Amen

 7. Witaj Elżbieto
  Dziękuję pięknie za życzenia i za komentarz
  Ja też życzę Tobie aby świąteczny dobry nastrój przeniósł się na inne zwykle dni…. życzenia nieco spóźnione za to szczere…
  pozdrawiam

  • Dziękuję Dobrycoachu za zainteresowanie i troskę. Czuję się znakomicie, a nowa praca mnie uskrzydla. Lubię ludzi, i właśnie kontakt na co dzień z drugim człowiekiem, jest dla mnie bezcenny. Daje dużo dobrej energii i zadowolenia. Nie omieszkam zaznaczyć, również pieniądze, stałe i godziwe. Przez siedem lat prowadziłam handel, na własny rachunek, na bazarze. Właśnie teraz pod koniec maja zaczynałabym kolejny sezon, polskimi pysznymi truskawkami. Ale to już przeszłość. Coraz mniej ludzi przychodzi na ryneczki, do swojego sprzedawcy. Młodzi zaopatrują się kompleksowo w sieciach, a starszych ubywa, bo odchodzą na zawsze. Zyskowność takiego działania zbliżała się do zera. Gdybym dodała koszt pracy syna i męża, do tego amortyzację samochodu, w ostatnich latach dokładałam niechybnie do interesu. Teraz pora na zmiany. Coś za coś, bo równowaga w życiu musi być. Konkretnie, wiąże się to z brakiem czasu na inne pola działania. Między innymi na prowadzenie bloga i regularne zamieszczanie nowych tekstów. Nie komentuję też regularnie zaprzyjaźnionych blogów.
   Pozdrawiam serdecznie Dobrycoachu:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.