PROSZĘ PRZYJĄĆ ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji zbliżających się  Świąt Wielkanocnych składam, Szanownym Czytelnikom i Komentatorom mojego bloga, najserdeczniejsze życzenia. Niech te wyjątkowe dni w roku będą przepełnione wiarą, optymizmem i radosnym, wiosennym nastrojem. Życzę by spotkania w gronie Rodziny i Przyjaciół zostały w Waszej pamięci jako czas dobroci i miłości wzajemnej. Zapomnijmy o troskach i goryczy dnia codziennego. Cieszmy się  wspólnym świętowaniem.

Elżbieta

14 Komentarze

 1. Elu, z całego serca życzę, by spełniły się wszystkie marzenia, by radość i spokój zagościł w domu Twoim i Twoich najbliższych.
  Zasyłam serdeczności

 2. Dziękujemy rodzinnie za życzenia, a sami przesyłamy serdeczne uściski z życzeniami spokojnych, zdrowych, rodzinnych świąt

 3. Elu> Wielkanoc to czas pojednania, zgody i miłości, co wyraża się między innymi poprzez wzajemną życzliwość;
  życzę Tobie i Twym bliskim zdrowych i błogosławionych Świąt.

 4. Dziękuję Elu za pamięć, za piękne życzenia, za całokształt. Życzę Ci w te Święta zewsząd dobroci, serdecznych uśmiechów i miłości. Alleluja! Niech się Wam święci!

 5. Niech te święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce spokojem i radością. Życzę chwili refleksji i chwil radości spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole.
  Pozdrawiam :)

 6. Cieszymy się i nie mamy zamiaru zaprzestać z zakończeniem świątecznego poniedziałku.
  Radość ma trwać do następnych świąt… ALLELUJA… Amen

 7. Witaj Elżbieto
  Dziękuję pięknie za życzenia i za komentarz
  Ja też życzę Tobie aby świąteczny dobry nastrój przeniósł się na inne zwykle dni…. życzenia nieco spóźnione za to szczere…
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.