SERDECZNE ŻYCZENIA PROSZĘ PRZYJĄĆ

Wszystkim Gościom mojego bloga składam szczere i serdeczne życzenia świąteczne. Niech tegoroczne Boże Narodzenie, chociaż bez śniegu, będzie spędzane w magicznej aurze. Zdrowia przede wszystkim i pomyślności niech Wam nie brakuje. Wiernych i oddanych osób przy stole, miłych rozmów i humoru. Oczyszczenia i wyciszenia, momentu na zatrzymanie się i zadumę nad dniem dzisiejszym i jutrem, życzę z całego serca.

Elżbieta

47 Komentarze

 1. Witam i z życzeniami tu przybywam; dziękując za Twą życzliwość pragnę dorzucić także swoje ciepłe słowa; Tobie i Twoim Bliskim oraz wszystkim Czytelnikom bloga życzę zdrowych, wesołych i błogosławionych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w całym 2017 roku; pozdrawiam Basia

 2. Piękne życzenia.
  Dziękując pragnę odwzajemnić się równie serdecznymi.
  Radosnych i magicznych świąt życzę.
  Oby się spełniły życzenia jakie otrzymujesz tu, na blogu jak i przy świątecznym stole

 3. Pięknej Gospodyni i Jej Gościom składam serdeczne życzenia.
  Niech światło choinki pozwoli odnaleźć właściwą drogę do radości i odpoczynku w rodzinnym gronie wśród dźwięków kolęd, dzwoneczków bombek, wśród zapachów makowców i pierników oraz wybornego smaku naleweczki.

 4. Bardzo dziękuję Elu za piękne życzenia i Tobie również ze szczerego serca życzę
  ZDROWIA – bo ono jest najważniejsze; SZCZĘŚCIA – bo wielu go pragnie, a tak niewielu doznaje; MIŁOŚCI – bo bez niej życie jest smutne i szare; SPEŁNIENIA MARZEŃ, nawet tych na, których spełnienie już się nie liczy. Niegasnącej nadziei i tego, żeby każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku 2017 mienił się tysiącem wspaniałych chwil :)

 5. U mnie nawet śnieg spadł w sobotę… cóż, że już go nie ma, ale magia zadziałała. Dzięki za życzenia, i wiele spokoju i dobra życzę.

 6. Witaj Elżbieto
  Życzę Tobie w Nowym Roku samych radości, zdrowia, uśmiechu, dobrych ciepłych ludzi, życzliwości i tego o czym marzysz a jest to zbyt prywatne aby o tym napisać na Blogu
  pozdrawiam Elżbietę ciepło
  dobrycoach.bloog.pl

 7. Powinnam/muszę dodać kilka słów komentarza do Wszystkich, którzy zamieścili życzenia pod moimi.
  PRZEPRASZAM. Moje odpowiedzi na Wasze komentarze są krótkie i podobne do siebie. Proszę wybaczcie, pora jest już bardzo późna, a do każdego chciałam skierować kilka słów. Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku życzę, niech niesie Wam same radości.
  Elżbieta

 8. Może i po czasie bo dawno nie było mnie w internetach, ale bardzo dziękuję.
  Ja natomiast życzę Ci wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń oraz dużo zdrowia w tym nowym roku.
  Pozdrawiam
  Si

  • Dziękuję Si. serdecznie.Dawno u mnie nie gościłaś. Tym bardziej miło mi, że jesteś. Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w rozpoczynającym się roku. Wiele niespodzianek zapewne nas czeka tych dobrych i zapewne gorszych też. Samych najlepszych Tobie życzę.
   Pozdrawiam serdecznie Si:)

 9. Mam nadzieję, że nie stało się nic takiego aby rezygnować z pisania bloga – co?
  Dość długo trwa Twoje milczenie Elu. To niepokojące

 10. Serdecznie dziękuję Tatulu za zainteresowanie. Odbieram Twoje słowa z wielką radością, nie ukrywam że znaczą one dla mnie wiele. Zapytanie od tuza blogowania, dlaczego nie pisze, to wielka rzecz dla ,,młodego” autora zamieszczanych tekstów. DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE.
  Spieszę z wyjaśnieniem i uspokajam. Nie zamierzam rezygnować z pisania i prowadzenia bloga. Pracuje więc czasu brak na tworzenie. Wybieram milczenie, bo wolę nie zamieszczać byle czego dla samej ilości. Dobry wpis wymaga uwagi, skupienia i czasu. Tego w tej chwili mi brak.
  Pozdrawiam wszystkich gości mojego bloga. Niedługo przypomnę o sobie nowym tekstem. Już teraz zapraszam do czytania i komentowania.
  Serdecznie pozdrawiam Tatulu:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.