ŻYCZENIA NA NOWY ROK

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę gościom mojego bloga pomyślności oraz samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Zdrowia i dobrego samopoczucia w każdym dniu. Radości i dobrych wiadomości moc. Niech Was cieszy każdy nowy dzień, a poranne słońce pobudza do działania. Żeby wszystkie plany i postanowienia noworoczne zostały zrealizowane.

Elżbieta

12 Komentarze

  • Aniu, jeszcze raz wszystkiego co najpiękniejsze. Samych radości. Niech Twoja rodzina, a przede wszystkim wnuczęta dają Ci co dzień wiele szczęścia i miłych przeżyć. Baw się dobrze :)

   Elżbieta

 1. Miło czytać tak sformułowane życzenia i to chyba w każdym przedziale wiekowym. Biorę je do siebie i będę się wystawiał do porannego słońca.
  Szczęśliwego Nowego Roku życzę dla wszystkich z grona rodziny i przyjaciół

  • Tatulu, dziękuję za życzenia w imieniu swoim i całej mojej rodziny. Poranne słońce zawsze nastraja pozytywnie, więc warto chociaż przez chwilę na nie popatrzeć, a jeszcze lepiej – tak jak Ty radzisz – wystawić się na nie. Dobry nastrój zagwarantowany na cały dzień.
   Pozdrawiam serdecznie :)

 2. Dziękuję Elu za miłe życzenia.
  Ja Tobie i Twoim Najbliższym również życzę w tym Nowym Roku wiele zdrowia, szczęścia, radości i samych tylko cudownych chwil :-)

 3. – wpadam do Ciebie z rewizytą i widzę , że tu sami moi blogowi znajomi… pozwól zatem, że i ja dołączę do tych wszystkich wspaniałych życzeń….zatem
  – .niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
  - pozdrawiam bardzo, bardzo ciepluteńko.. :)

  • Dziękuję za życzenia i wizytę na moim blogu. Myślę, że miło mieć wspólnych znajomych. Podobnie jak Ty Alu uważam, że marzenia i ich realizacja dają ludziom satysfakcję i poczucie prawdziwego życia. A, że marzyć każdy może, wiec życie tych, którzy to potrafią jest na pewno ciekawe.

   Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.